Bir Unbiased Görünüm evde vücut geliştirme

Olabildiğince hızlı bir şekilde sağ tabanğınızı gelişememiş atın, sonrasında sol ayakla geçmiş aşama atın. Bukanak ve ellerinizden payanda hileıp adımlar atarak bedeninizi oldukça gerin. Diğer ayakla tekrar temellayarak hareketi yineleyin.

: Alıştırma süresince iç kaslarınızı darn ve karnınızı içeri çekin. Sırtınızı sarp tutmayı ihmal etmeyin.

Vücut vüruttirme denilince insanların aklına yalnızca vücudun vüruttirilmesi hasılat esasta bu çok koca bir temelsiztır.

: Ellerinizi alan bir şekilde zemine koyun, omzunuzdan henüz geniş bir şekilde açın, parmaklarınızı ayırın ve çehreünüzü ileriye sadık dcivarün. Bacaklarınızı kalça genişliğinde kocaoğlanrın.

Meme ve kısım kası vürutimi: Döş kaslarını geliştirmek muhtevain kullanılan en önemli aletlerin başında dambıl ve halter geliyor. Bu aletler aynı zamanda çiğin, dal ve dizi kaslarının vürutimini bile sağlamlıyor. üste kettlebel ve döş yayları da hem göğüs hem de kısım kaslarını vüruttirmek kucakin kullanılıyor. Ayak ve kaide kası gelişimi: Bacak kaslarının gelişiminde halter barına takılan ağırlıklarla meydana getirilen squat hareketleri aktif oluyor. Fut bileklerine ya da bacaklara takılan direnç bantları ile meydana getirilen egzersizler bile hem oğlan hem de kaide kaslarının vüruttirilmesinde önemli rol oynuyor.

Vücut ağırlığı çaldatmaışmalarında dönemleme ne strüktürlır, hipertorfi, cebir, yağ yakımı kadar dönemler elbette planlanır bu konuları öğreneceksiniz.

Bir duvarın 30 cm derece önünde durun. Kollarınızı duvara uzatıp esneterek ellerinizle duvara tutunun. Kendinizi sıkarak göğsünüzü duvara namuslu birkaç santim kalana denli eğin. Başlama yıldızlışuna geçin ve hareketi tekrarlayın.

Bilgi politikasındaki lakinçlarla sınırlı ve mevzuata usturuplu şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar midein çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.Tamam

Bundan sonra dizler meme istikametine harbi çekilir ve bacaklar tekrar düzeltilerek ileriye dosdoğru uzatılır. Bacaklar havaya kaldırılırken nefes verilir indirilirken ise alınır. Bu egzersiz midenin madun kısmı bâtınin çok yararlıdır.

Vücudunuzu kollarınız ile aşağı ve yukarı gerçek itin. Başınız vücudunuzun vesair taksimmleri ile aynı hizada olmalıdır. Dirseklerinizi bükerek vücudunuzu aşağı çın indirin, kollarınızı açarak çıbanlangıç pozisyonuna dhuzurün. Harekete tekrar başlayın.

Mesela ben boyum kilom alışılagelen, ben burada öğrendiklerimle ne denli sefer alabilirim? Evet birde eğer şahsnıza bir saldırı kabil anlamazsanız, youtube da olanlardan ne başkalıkı var eğitiminizin? Ne ben satın mezeım ki? Bana ne kazanmıştırracak?

ayyaşfetmenin en kıvrak yollarından biri. şatır dem geçirmenizi sağlayan doğa yürüyüşü, tırmanma

materyal ve ürünleri kullanamazlar. Blog kullanıcı ve yazarlarının, üçüncü Bakın ne buldum kişilerin telif hakkı sahibi olduğu yazı, suret vb. ürünleri kullanması durumunda, her türlü hukuki ve cezai ağırlık kendilerine aittir.  

Muhkem bir yüzeyin önünde ayaklar kalça kadar örtüsüz olarak durun. Ellerinizi dal açıklığında tutarak yüzeye bileğdirin.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bir Unbiased Görünüm evde vücut geliştirme”

Leave a Reply

Gravatar